Vücut Spreyi

Kozmetik dünyasında vücut spreyleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Vücut spreyleri, deodorantlar tarzında terlemeyi önleyici değil, parfümler gibi vücuda hoş koku veren ürünlerdir. 

Günlük yaşantımızın önemli bir parçası olan vücut spreyleri üretilirken parfümlerden daha hafif koku vermesi esas alınır. Vücut spreyleri gün boyu temiz ve güzel kokmanızı sağlar. 

Vücut spreylerinden daha fazla verim alabilmek için birkaç nüansı göz önüne alabiliriz; duştan sonra vücudun her bölgesine özellikle kulak arkası, bilek, dirsek ve boyun kısımlarına uygulanırsa daha kalıcı olabilir. Bu spreyler parfümler kadar yoğun olmaması sebebiyle fazla kullanımları gibi durumlarda rahatsızlık hissi vermezler. Bu ürünleri kendinizi daha temiz hissetmek için günlük bakımınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Golf Cosmetics markalı vücut spreyleri birçok alternatif arasından kendi tarzınızı yansıtacak kokuyu seçerek gününüzü ve imajınızı güzelleştirmenizi mümkün kılıyor.

Golf Kimya bu geniş pazarda kendi tesislerinde vücut spreyi üretimi yaparak toptan vücut spreyi satışı yapmaktadır. Aynı zamanda kozmetik dünyasının öncü markalarına fason vücut spreyi üretimi de yapmaktadır.

Golf Kimya kendine ait kozmetik üretim tesisleri ile Türkiye’de fason kozmetik üretim yapan firmalar arasında öne çıkmaktadır.