Site Kullanım Şartları

Bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanım koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler Golf Kimya Tic. Ltd. Şti. (bundan böyle kısaca "GOLF KİMYA" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi GOLF KİMYA olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi GOLF KİMYA aittir.

İşbu kullanım koşullarını GOLF KİMYA gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, GOLF KİMYA tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

GOLF KİMYA, bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.