Kurumsal

Golf Kimya

Geniş ürün yelpazesi ve tüm dünyada özel marka üretimi ile yıllar içinde kozmetik sektöründe uzmanlaşmış olan Golf Cosmetics, GMP standartlarında üretim ile alanında yenilikçi tasarım ve yüksek kaliteli hizmet politikasını sürdürmektir. 

Golf Cosmetics bugün itibariyle Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Afrika başta olmak üzere uluslararası pazarda hatırı sayılır bir pazar payına sahiptir. Kendi markalarını ve "Fason Üretim" bir çok markanın üretimini yapan Golf Cosmetics, çeyrek asırdan fazla bilgi birikimi, kaliteli üretim ve çevre dostu yaklaşımı ile, sektör içerisindeki sürdürülebilir büyümesine devam etmektedir.

Temelleri 1982 yılında atılmış olan Golf Cosmetics, tüm deneyimi ve odağında müşteri memnuniyeti olan hizmet felsefesi ile 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Golf Cosmetics 2008 yılından beri, Çorlu’da 8000 m2 alanda kurulu tesisinde, deneyimli kadrosu ve son teknoloji üretim parkuru ile hizmet vermektedir.

 

Organizasyon Şeması

Hedeflenen verimliliğin sağlanması için yönetim, üretim ve iletişim konusunda daima sistematik bir işleyişi sürdüren Golf Kimya 50 kişilik kadrosu ile her aşamada disiplinli bir süreç akışını hedeflemektedir.

 

CEO Mesaji

 

Hasan Ünver

CEO

 

Referanslarımız