Sürdürülebilirlik

Golf Kimya olarak üretim ve çeşitliliğin devamı sağlanırken; ortak geleceğimizi korumak ve daha yaşanılır bir hale getirerek sürdürülebilir üretimi sağlamayı firmamızın en temel politikası olarak benimsiyoruz. Nitekim, sürdürülebilirlik anlayışımızı; Başta çevreyi koruyarak, sosyal ve ekonomik gelişimleri desteklemek olarak açıklayabiliriz.

Çevre için En İnce Teneke ve Geri Dönüştürülebilir Plastik Kullanımı

Gün geçtikçe artan karbon salınımı ve çevresel atıklarla, sağlığımız ve yaşanılabilir bir dünya algısı her geçen gün daha da tehdit altına giriyor. Bu nedenle, Golf Kimya olarak üretimde minimum atık anlayışı ile inceltilmiş teneke ve geri dönüştürülebilir plastik kullanımını destekliyoruz.

Bu sayede, yıllık karbon ayak izini %15 seviyelerinde azaltmış oluyoruz.

Toplumun Refahına Ekonomi ile Destek Sağlamak

Çevresel desteklerin yanı sıra, ekonomiye “doğru” şekilde katkı sağlamakta Sürdürülebilirlik politikamızın yapı taşlarındandır. Bu bağlamda; gelir şeffaflığı, inovasyon, Ar-Ge, enerji ve atık tasarrufunu önceliklendiriyor ve toplum refahı için var gücümüzle çalışmaya gayret ediyoruz.

Sosyal Gelişime Odaklanmak

Odağına her zaman insanı koyan Golf Kimya, toplumdaki sosyal gelişmeye her türlü katkıda bulunmak niyetiyle, firma içindeki iş etiği-uyumu ve çalışan haklarını gözeterek; ülke istihdamına katkıda bulunmayı özveri ile sürdürmektedir.

Sertifikalarımız