Üretim & Verimlilik

Üretim Aşamaları

Formülasyon Geliştirme

Ar-Ge ekibimiz, talep edildiyse, formülasyonda değişiklik ve geliştirmeler yapar ve bu süreç müşteri memnuniyeti sağlanana kadar devam eder.

Dolum

Günlük 100.000  ve 60.000 adet dolum kapasitesi olan, yüksek teknoloji Aerosol ve Liktit dolum makinelerimiz ile size en iyi ve hızlı hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Kalite Kontrol

Üretim süresi boyunca kalite kontrol ekibimiz tarafından gerekli kontroller yapılarak müşterilerimiz için en kaliteli ürünlerin hazırlandığına emin oluruz.

Paketleme ve Lojistik

Son onaylardan sonra, üretimi tamamlanan ürünler siparişlerinize uygun şekilde paketlenir ve ilgili kişi/kurumlara sevki sağlanır.

 

Fason Üretim

Projeniz Hakkında Kapsamlı Bir Toplantı

Öncelikle talep ettiğiniz ürünün tasarımı, formülasyonu, satın alma miktarları, üretim süresi vb. hususlarda proje planınızı kapsamlı bir şekilde öğrenmek isteriz.

Sertifika ve Analizler

Tüm zorunlu sertifika ve analizler önceden veya üretim sürecinde hazırlanacaktır.

Tasarım ve Görselleştirme

Sipariş edilen ürünlerin tasarımı, tasarım departmanımız tarafından mükemmelleştirilebilir veya benzersiz bir şekilde sizin için baştan yaratılabilir.

Araştırma ve Geliştirme

Talep ettiğiniz formülasyon size özel olarak geliştirilecektir.

Numune Testleri

Tasarım ve formülasyon onaylarınızın ardından numune ürününüzü test edebilirsiniz.

Üretim Süreci

Numune onayından sonra üretim süreci başlatılır.

Paketleme ve Lojistik

Ürünleriniz tercih ettiğiniz kolilere göre paketlenip tarafınıza sevk edilecektir. Son olarak, zorunlu ihracat belgeleriniz hazırlanacak ; basılı ve elektronik kopyalar olarak gönderilecektir.

Sertifikalarımız

 

Markalarımız