World Of Private Label 2022

Konum Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
Amsterdam, RAI Sergi Merkezi 29.05.2022 01.06.2022

35 yılı aşkın bir süredir, PLMA'nın “Private Label Dünyası”, perakendecileri, toptancıları ve diğer özel marka profesyonellerini üreticilerle bir araya getirerek yeni ürünler bulmalarına, yeni bağlantılar kurmalarına ve özel marka programlarının başarılı olmasına yardımcı olacak yeni fikirler keşfetmelerine yardımcı oluyor.

World of Private Label, 29 Mayıs - 1 Haziran 2022

PLMA'nın bir sonraki “World of Private Label” Uluslararası Ticaret Fuarı 29 Mayıs - 1 Haziran 2022'de gerçekleşecek. Amsterdam'daki RAI Sergi Merkezi'nde elverişli bir konuma sahip olan gösteri, mekanın 14 salonunun tamamını kaplıyor. Fuar alanı, ziyaretçilerin görmek istedikleri katılımcıları ve ürünleri bulmalarına yardımcı olmak için yiyecek ve yiyecek dışı salonlara ayrılmıştır.

PLMA'nın gösteri öncesi seminerleri en son pazar araştırmalarını sağlar ve ayrıca özel markalı ürünlerin ve dünyanın dört bir yanındaki perakendecilerin ambalajlarının sergilendiği Idea Süpermarketi de vardır. Ayrıca fuar, perakendecilere özel markalı ürünleri ve ambalajlarındaki yenilikleri takdir eden Uluslararası Mükemmelliğe Selam Ödülleri'ne de ev sahipliği yapıyor.

Web Adresi: https://www.plmainternational.com/world-private-label-2021