Pamuk - Makyaj Temizleme Pamuğu - Kulak Çubuğu

Kozmetik sektöründe uygulanan ürünlerin bazıları kullanım sonrası temizlik gerektirmektedir. Golf Kimya çok yönlü bir kozmetik üreticisi olarak çeşitli temizleme pamuğu ürünlerinin üretimini de yapmaktadır. 

Özellikle kozmetik kullanım için tercih edilen Golf Cosmetics markalı makyaj temizleme diskleri yumuşak ve emici yapısı ile kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Tüm makyaj izlerini en iyi şekilde silmek ve aynı zamanda aseton ile tırnak ojelerini çıkarmak için kullanılmaktadır. 

Pamuk temizleme ürünleri günlük yüz ve güzellik bakımı için de kullanıma hazır olup kozmetik üretim tesislerimizde saf pamuktan üretilmektedir.

Saf pamuktan imal edilen çubuklu pamuklar da sadece dış kulak temizliğinde değil, makyaj yaparken ve makyajınızı temizlerken, yara temizliğinde ve pansuman yaparken de güvenle kullanılmaktadır.

Türkiye’de toptan disk pamuk, toptan çubuklu pamuk siparişi veya private label çubuklu pamuk üretimi veya markanıza özel disk pamuk imalatı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.